wild thing you make my heart sing
Vitajte u nás, prečítajte si o nás.

Karaoke je pre každého.

Podnik “Wild Thing” so zameraním sa na karaoke a live music bol vytvorený v roku 2013 za účelom poskytovať nadštandardnú zábavu pre každého! V novo zrekonštruovaných priestoroch v centre Bratislavy na Zelenej ulici č.8 predstavuje jedinečný a nevšedný spôsob ako stráviť večer s priateľmi, rodinou či spolupracovníkmi.

U nás sa nudiť nebudete.

Na rozdiel od klasických barov náš podnik ponúka zábavný a interaktívny spôsob trávenia spoločného času, či už na vystúpeniach známych kapiel a hudobníkov, alebo aj prostredníctvom profesionálnej aparatúry a karaoke systému umožňujúceho zvoliť požadovanú pieseň a zahrať sa na jej interpreta. Zariadenie “Simply Touch”, ktoré patrí vo svojej oblasti medzi špičku, umožňuje navoliť verziu s doprovodným originálnym interpretom alebo pre náročnejších čistú karaoke verziu s hudbou.

Sme hrdí, že máme najnovší karaoke systém s dotykovou obrazovkou, ktorý má vždy obrovský výber slovenských, českých aj zahraničných songov a veľmi prívetivý a prehľadný užívateľsky dizajn. “Simply Touch” ľahko umožňuje užívateľom vyberať z našej rozsiahlej ponuky skladieb, ktorá bude aj naďalej rozširovaná o najnovšie hity z hudobného sveta.

Rozbaľ to po svojom.

Systém je prepojený so štyrmi plazmovými monitormi s uhlopriečkou 81 cm a jedným plazmovým monitorom oproti pódiu s uhlopriečkou 152 cm, ktoré poskytujú všetkým návštevníkom komfort pri prehliadaní textov a zodpovedajúcich aktuálnych hudobných videoklipov z ktorejkoľvek časti podniku.

Karaoke je veľmi populárne po celom svete pre ľudí všetkých vekových kategórií. Naša ideológia je fixovať americký štýl karaoke s ostatnými kultúrami po celom svete a vytvoriť tak nezabudnuteľný zážitok a bezkonkurenčné karaoke. Náš bar umožňuje spoločnú zábavu s javiskom a spievajúci priestor otvorený pre každého, kto chce spievať, ako aj pre návštevníkov, ktorí si chcú iba posedieť a vychutnať si príjemnú atmosféru.

» Super! Prial by som si vybaviť rezerváciu, tu a teraz!

„Nikdy nebolo lepšie, ako v túto noc nech trvá večne.“

Samozrejmosťou sú príjemná obsluha, kvalitné drinky a prostredie, ktoré vo vás zanechá neopakovateľný zážitok. V rámci pravidelných akcií budú u nás vystupovať naživo viaceré kapely a interpreti, ktorých vystúpenie vám nepochybne spríjemní váš strávený čas. Príďte si vychutnať kvalitné drinky a zaspievať všetky svoje obľúbené pesničky! Náš bar ponúka príjemné posedenie spolu s priateľskými barmanmi a live hudbou.

» Cool už všetko viem, budem Wild Thing sledovať na FB.